Kırşehir'deki İnsanlar ile Tanışın

Volye, Anadolunun küçük ama kadim şehri Kırşehir'deki insanlar ile tanışabileceğiniz yepyeni bir arkadaşlık sitesidir. Şehrinizdeki insanlar ile tanışmak istiyorsunuz, ilk tanışma sonrası Kırşehir'in güzel bir mekanında buluşarak adayınızı daha iyi tanımak istiyorsanız; doğru yerdesiniz. Volye'ye üye olun; şehir bazlı arama yaparak Kırşehir'deki binlerce bay ve bayan üyeden size uygun kişiler ile arkadaşlık kurun.

Detaylı Profil

Biri ile tanışmadan önce onu biraz tanısak daha iyi olmaz mı? Detaylı üye profilleri ile karşı tarafı tanışmadan tanırsınız.

Size Özel

Dilediğiniz takdirde Volye'nin akıllı beğeni sistemi ile sadece sizin beğendiğiniz üyelerden mesaj alırsınız.

Yapay Zeka

Gelişmiş yapay zeka sistemimiz sayesinde uygunsuz fotoğraflar yükleme aşamasında tespit edilir ve temizlenir.


Sıkıldınız Değil mi?

Bir mesaj atabilmek için onlarca lira para istenmesine. Bu paraları ödeseniz dahi sizin attığınız mesajlara dönüş olmamasına. Artık bunlara son! Volye tamamen ücretsiz bir arkadaşlık sitesidir. Sizden mesaj atabilmek için para istemez diğer hiçbir konuda da istemediği gibi.


Başarı Hikayeleri

Bizim hikayemiz biraz farklı başladı. Üye olduktan kısa bir süre sonra tanıştık. İlk başlarda hiç anlaşamıyorduk. Tamamen farklı dünyaların insanları gibiydik. Ortak noktalarımız yok gibi gelmişti. Ama zamanla birbirimiz daha iyi tanıdık. Farklılıkların sorun olmadığını fark ettik. 2 senedir beraberiz ve çok mutluyuz.

Volye.com ile hayat arkadaşını bulan bir üyemiz Mehmet O.

Siz de bu başarı hikayelerinde yer almak istiyorsanız daha fazla beklemeyin