Sıkça Sorulan Sorular

Volye kullanırken aklınıza takılan bize sıkça sorduğunuz soruları derledik. Bu soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Volye ücretsiz mi?

Evet, Volye ücretsiz bir arkadaşlık sitesidir. Volye’de mesajlaşmak dahil yapacağınız tüm işlemler ücretsizdir. Sizden herhangi bir şekilde ödeme talep etmiyoruz. Ücretsiz olarak kullanmanın keyfini çıkarın.

Tanışma mesajı nedir?

Volye’de bir üyeye atacağınız ilk mesaj tanışma mesajıdır. Tanışma mesajının arkasından mesaj attığınız kişi size cevap verene kadar yeni mesaj atamazsınız. Bu nedenle tanışma mesajını kısaca kendinizi anlatacak şekilde yazmanızı öneririz.

Facebook hesabımı kullanarak üye olabilir miyim?

Evet, Facebook hesabınızı kullanarak Volye’ye üye olabilirsiniz. Bunun için Üye Girişi veya Üye Ol sayfalarında bulunan Facebook bağlantısını kullanarak üye olabilir veya üye girişi yapabilirsiniz. Volye kesinlikle Facebook hesabınızda paylaşımda bulunmaz.

Fotoğrafımı yüklerken sorun yaşıyorum

Volye olarak müstehcen fotoğraflara izin vermiyoruz. Bu nedenle gerçek zamanlı olarak fotoğrafları yükleme aşamasında denetliyoruz. Eğer yüklemeye çalıştığınız fotoğraf müstehcen içerikli değilse ve yine sorun yaşıyorsanız konu ile ilgili olarak bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Bir üyeyi nasıl engelleyebilirim?

Volye’de görüşmek istemediğiniz veya sizi rahatsız eden bir üye ile karşılaştığınızda bu üyeyi engelleyerek sizin ile olan iletişimini tamamen kesebilirsiniz. Engellediğiniz üyeler size mesaj atamaz ve profilinizi görüntüleyemezler. Bir üyeyi engellemek için öncelikle üyenin profil sayfasına girin ve sağ üste bulunan üst üste 3 nokta olarak görünen menüye tıklayın gelen menüde Engelle bağlantısına tıklayın. Eğer bu üye topluluk kurallarına da aykırı davranıyorsa Şikayet Et bağlantısını kullanarak bize de bildirebilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl silebilirim?

Eğer Volye’deki üyeliğinizi silmek istiyorsanız. Öncelikle yapmanız gereken; üye girişi yapmadıysanız Üye Girişi bölümünden üyeliğinize giriş yapmanız daha sonra sağ üst köşede bulunan profil resminize tıklayarak açılan menüden Ayarlar bölümününe girmeniz gerekiyor. Ayarlar bölümünde en aşağıda yer alan Üyeliğimi Sil bağlantısına tıklamanız gerekiyor.

Bu soruların dışında sormak istediğiniz başka sorular varsa buradan bizim ile iletişime geçebilirsiniz.