Flört Etmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Bir insanı tanımak, onu keşfetmek ve onu anlamak zordur. Üstelik bu insanı hayat arkadaşı olarak düşünüyorsanız işler biraz daha zorlaşır. Volye’yi tasarlarken tüm bu zorlukları aşmanıza yardımcı olacak şekilde dizayn ettik. Sorduğumuz sorulara verdiğiniz cevaplar ile size en uygun adayları çıkartarak sizi flört aşamasına geçirmeye çalıştık. Size sunduğumuz adayları sizin karakter özelliklerinize uygun olacak şekilde seçecek algoritmalar geliştirdik. Bu sayede kalabalıklar arasında kaybolmadan size uygun adayları bulabileceksiniz. Hem de tüm bunları ücretsiz olarak yapıyoruz. Siz de Volye’ye katılarak flört edeceğiniz adaylara hemen ulaşmak istiyorsanız; şimdi ücretsiz üye olun.

Detaylı Profil

Biri ile tanışmadan önce onu biraz tanısak daha iyi olmaz mı? Detaylı üye profilleri ile karşı tarafı tanışmadan tanırsınız.

Size Özel

Dilediğiniz takdirde Volye'nin akıllı beğeni sistemi ile sadece sizin beğendiğiniz üyelerden mesaj alırsınız.

Yapay Zeka

Gelişmiş yapay zeka sistemimiz sayesinde uygunsuz fotoğraflar yükleme aşamasında tespit edilir ve temizlenir.


Sıkıldınız Değil mi?

Bir mesaj atabilmek için onlarca lira para istenmesine. Bu paraları ödeseniz dahi sizin attığınız mesajlara dönüş olmamasına. Artık bunlara son! Volye tamamen ücretsiz bir arkadaşlık sitesidir. Sizden mesaj atabilmek için para istemez diğer hiçbir konuda da istemediği gibi.


Başarı Hikayeleri

Bizim hikayemiz biraz farklı başladı. Üye olduktan kısa bir süre sonra tanıştık. İlk başlarda hiç anlaşamıyorduk. Tamamen farklı dünyaların insanları gibiydik. Ortak noktalarımız yok gibi gelmişti. Ama zamanla birbirimiz daha iyi tanıdık. Farklılıkların sorun olmadığını fark ettik. 2 senedir beraberiz ve çok mutluyuz.

Volye.com ile hayat arkadaşını bulan bir üyemiz Mehmet O.

Siz de bu başarı hikayelerinde yer almak istiyorsanız daha fazla beklemeyin